Připravuji pro Vás tyto nové služby

  • Aroma masáž - Jedná se o masáž s použitím silic a éterických olejů. Tato masáž příznivě ovlivňuje krevní oběh, nervový systém a trávení.

  • Masáž lávovými kameny – Málokterá masáž dokáže navodit takové pocity jako právě masáž horkými kameny. Určitě si dokážete představit příjemné teplo pravých lávových kamenů, které svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly.

  • Medovou masáž – Jedná se o starou osvědčenou léčitelskou detoxikační metodu. Masáž, která využívá výborných účinků medu (především detoxikačních) a kompresních masérských hmatů. Dochází tak k odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání. Navíc přes reflexní zóny můžete touto masáží příznivě ovlivňovat i jiné orgány.

  • Thajskou masáž – Tradiční thajské masáže mají velmi hlubokou tradici, v Thajsku nebyly nikdy považovány za práci, byly vždy spirituální praxí a jsou úzce spjati s budhistickým učením. Tradiční thajská masáž se zásadně provádí na oděném těle na podlaze s měkkou podložkou, nebo rohoží a podstatně se liší od naší klasické evropské masáže. V thajské masáži hnětení svalů a měkkých tkání úplně chybí, uvolňování svalů se přikládá až druhotný význam. Teoretický základ tvoří nauka o deseti energetických drahách (senech), vycházející z indické tradice, podobající se teorii čínské akupresury, nebo japonského shiatsu. Do thajského systému jsou také zahrnuty všechny čakry, hlavní centra energie v tradici jógy. Technika masáže spočívá v promačkávání jednotlivých bodů na těchto drahách s potřebnou znalostí správné indikace, ve vyvíjení obecného tlaku, natahování a protahování jednotlivých částí těla.

  • Platba poukázkami – Připravujeme pro Vás možnost placení poukázkami Vital Pass, Flexi Pass, Relax Pass firmy SodexhoPASS. Bližší informace o poukázkách najdete na adrese http://www.sodexhopass.cz