O mě

Jmenuji se Milan Naiman.

Absolvoval jsem kurz „Masér pro zdravotnická zařízení“ s akreditací MZ ČR (Ministerstva zdravotnictví ČR) a vlastním živnostenské oprávnění „ Masérské, rekondiční a regenerační služby“. Také bych chtěl tímto způsobem poděkovat firmě Refit, která mi pod vedením zkušeného lektora, dokázala poskytnout odbornou přípravu na profesionální úrovni. Masírování mě vždycky přitahovalo a lákalo, ale neměl jsem odvahu udělat takovou změnu, která obnášela získání nové kvalifikace a nový začátek. Definitivně jsem se rozhodl na jaře roku 2005. Kurz jsem absolvoval v Praze, u firmy REFIT Stanislav Hervert, V Holešovičkách 22, 180 00 Praha 8.

Mým cílem je zajistit pokud možno kompletní servis pro ozdravení Vašeho těla. Opravdu kvalitní masáž nesmí být pouhým hlazením, ale ani nesmí být bolestivá. Přesně takovou masáž Vám nabízím. Tlak i druh masáže je přizpůsoben požadavkům klienta, od lehčí relaxační masáže až po propracování svalů do hloubky a reflexní stimulaci.

Při masáži se stimuluje Vaše tělo i mysl, zmírňuje se bolest hlavy, kloubů a to příznivě působí na Váš organismus. Zároveň se při masáži rozruší tkáňové struktury, které nejsou ve zcela ideálním stavu. To přiměje organismus k zintenzivnění opravných akcí a tělo pak provádí jakýsi "generální úklid". Proto se také po prvních masážích můžete cítit unaveni a svaly mohou bolet. Při opakovaných aplikacích masáže se organismus vyčistí, tkáně se ustálí v lepším stavu a nepříjemné pocity postupně vymizí.

Masáž je speciální procedura, která je využívána především k upevňování tělesného i duševního zdraví,k posilování organismu, ke zvýšení výkonnosti, nebo k osvěžení po fyzické i psychické zátěži, ke zlepšení celkového vzhledu, popřípadě k léčení nebo doléčování některých chorobných a poúrazových stavů. Dotek formou masáže působí na člověka velmi pozitivně. Po psychické stránce pomáhá uvolňovat stresy, emoce a zklidňuje organismus, odstraňuje psychickou únavu po náročné duševní práci apod. Po stránce fyzické masáž osvěžuje a tonizuje kůži i podkožní vazivovou tkáň, zesiluje krevní oběh a usnadňuje tak odstraňování toxinů a výživu kůže a dále redukuje lymfatickou stázi a edémy, stimuluje pročišťování svalů (odplavováním toxických zplodin - např. kyseliny mléčné) a obnovuje svalový tonus, čímž omezuje únavu a zrychluje rekonvalescenci. Slaďuje autonomní nervový systém s centrálním nervovým systémem, dodává sílu trávicím orgánů a normalizuje funkci endokrinních žláz.